Уряд Болгарії заборонив з 30 жовтня вʼїзд з туристичною метою для українців. Відповідно до наказу Міністра охорони здоров'я Болгарії  РД-01-874/ 26.10.2021 Україна внесена до червоної зони, повідомило посольство України в Болгарії.

 

У посольстві повідомили, що з 30 жовтня 2021 р. на територію країни допускатимуться особи зі статусом постійного та довгострокового проживання на території Болгарії і члени їхніх сімей.

"Вищезазначені особи допускаються на територію Болгарії після пред'явлення дійсного цифрового COVID сертифікату ЄС про вакцинацію чи перенесення хвороби або аналогічного документа, одночасно з негативним результатом PCR тесту на COVID-19, який зроблений за 72 години до в'їзду в країну та сертифікований дійсним цифровим COVID сертифікатом ЄС про тестування на COVID-19 або аналогічним документом, що містить ті самі дані, що й дійсний цифровий COVID сертифікат ЄС про тестування на COVID-19", - уточнили чиновники.

Діти віком від 12 до 18 років мають предʼявити негативний результат ПЛР-тесту, який зробили за 72 години до в'їзду. У разі ненадання таких документів подорожувальники мають відбути 10-денний карантин.