Позиції військових в Авдіївці відвідала команда Українського центру безпеки та співпраці разом з американським журналістом, ветераном кампаній в Іраку та Афганістані Ноланом Петерсоном.

Про це у Фейсбуці повідомляє пресслужба ООС.

"50 метрів до військ агресора - саме тут, на крайніх позиціях українських військових в Авдіївці, побувала команда USCC (Український центр безпеки та співпраці) разом з американським журналістом Coffee or Die Magazine, ветераном кампаній в Іраку та Афганістані, експертом Nolan Peterson", - йдеться в повідомлені.

 

 

 

Під час поїздки делегація зустрілася з командувачем ООС генерал-лейтенантом Олександром Павлюком, який дав своє перше інтерв'ю на посаді. Також відвідали кілька передових підрозділів та поспілкувалися з воїнами та командирами.

 

Як зазначається, поїздка засвідчила, що оновлене українське військо - це вмотивовані солдати та офіцери, які знають, що за їхніми спинами - безпека не лише України, а й усього вільного світу

"Наші воїни мають право відповідати на ворожі атаки та готові до будь-якої ескалації з боку ворога", - йдеться в повідомленні.

 

Як повідомлялось, 27 жовтня російські окупаційні війська дев'ять разів відкривали вогонь по позиціях Об'єднаних сил. Унаслідок ворожих обстрілів один український захисник загинув.