Мер Києва Віталій Кличко попросив Державну комісію з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій перевести столицю в "червону" зону карантину. За його словами, сьогодні для цього є всі підстави.

 

Як зазначив Кличко на брифінгу, наразі епідеміологічні показники Києва відповідають "червоній" зоні карантину, тому Держкомісія ТЕБ та НС має ухвалити відповідне рішення.

"Рішення про віднесення міста чи регіону ухвалює держкомісія. Ми звертаємося до уряду з проханням ухвалити таке рішення", - сказав мер столиці.

Водночас Київ вирішив обмежити відвідування ТРЦ для неповнолітніх. Так, особи до 18 років можуть зайти в торговий центр тільки в супроводі дорослого. Але при цьому, у дорослого повинен бути сертифікат про вакцинацію (дві дози) або ж тест.

Також через важку ситуацію з коронавірусом у Києві з 1 листопада всі школи будуть переведені на дистанційне навчання. З молодшими класами включно.

"Столичні школярі з понеділка за парти не повертаються. Після канікул з 1 листопада навчальний процес відновиться тільки в дистанційному режимі. Це стосується всіх учнів з 1 по 11 класи. У такому режимі школи працюватимуть до поліпшення епідемічної ситуації в місті", - заявив Кличко.

Нагадаємо, карантин у Києві посилюють з 1 листопада, зокрема, в торгові центри та громадський транспорт не пускатимуть без COVID-сертифікатів.