Адвокатів родичів катастрофи MH17 залякують. Національний координатор з боротьби з тероризмом і безпекою (NCTV) вважає, що за цим стоїть Росія, повідомляє RTL Nieuws . У NCTV запропонували причетним юристам захист.

 

За даними ЗМІ, адвокати розповіли про щонайменше чотири випадки переслідувань після того, як судові слухання у справі відновилися і у залі змогли виступити власне родичі жертв катастрофи MH17. За юристами, серед іншого, слідкували, супроводжуючи до їхніх приватних будинків. Адвокат також повідомив про двох підозрілих чоловіків у сонцезахисних окулярах біля його будинку. 

 

 У цій частині справи більшу роль стали відігрувати адвокати родичів.

До того виступали прокурори та адвокати обвинуваченого. Їм допомагала група юристів, об'єднаних у так звану групу правової допомоги. Ці адвокати вже багато років беруть участь у цій справі та мають доступ до матеріалів, наданих прокуратурою.

 

Адвокатів родичів запросили до NCTV у вересні. Там підозрюють, що до переслідувань адвокатів може бути причетна Росія. NCTV запропонувало включити юристів до своєї програми безпеки та запровадити заходи безпеки у їхніх будинках.

Офіційні органи поки цю інформацію не коментували. Самі адвокати, як кажуть у виданні, після консультації також відмовилися надавати коментарі.