Роботи по  зміцненню загородженнями ділянки кордону Естонії та РФ у районі річки біля Нарви завершено. Про це у вівторок, 23 листопада, повідомила на своєму сайті національна телерадіомовна компанія Естонії ERR.

 

За її даними, роботи проводили солдати ЗС, члени добровольчої спілки оборони "Кайтселійт", а також Департаменту поліції та прикордонної охорони (ДПП) Естонії - загалом понад 80 осіб.

"Події у Польщі, Литві та Латвії вимагають зміцнення прикордонної інфраструктури і в Естонії, тому ДПП подав уряду пропозицію прискорити будівництво кордону", - зазначав раніше генеральний директор департаменту Ельмар Вахер.

Зміцнення кордону триватиме на інших ділянках південно-східного спрямування до 24 листопада. Усього йдеться приблизно про 10 зон. Так, потрійні бар'єри із колючого дроту планувалося встановити вздовж 40 км східного кордону.

За словами Вахера, встановлення дротяних загорож для забезпечення безпеки кордону є тимчасовим рішенням. "Ми продовжимо будівництво" постійної лінії укріплень уздовж "державного кордону в прискореному темпі, оскільки це вкрай важливо для запобігання масовій міграції", зазначав він.

 

У зв'язку з будівельними роботами у прикордонних з Росією районах країни до 26 листопада заборонено польоти літаків та безпілотних літальних апаратів.

Затверджений раніше план передбачав завершення будівництва кордону з Росією до 2026 року. Однак на даному етапі роботи зі зведення тимчасових огорож здійснюються у прискореному темпі у зв'язку із ситуацією на польсько-білоруському кордоні.