У морі неподалік Кале потонули 31 мігрант. Вони прямували до берегів Великобританії з Франції човном через протоку Ла-Манш. Сигнал лиха подали рибальські судна, що знаходилися неподалік, повідомляє ВВС.


Британська і французька влада, незважаючи на темряву, проводять рятувальну операцію, в якій задіяні судна і авіація.
Міжнародна організація з міграції заявила, що це найбільша трагедія у Ла-Манші за весь час спостереження за мігрантами з 2014 року.

 

Фото ВВС


Прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон заявив, що він вражений тим, що трапилося, і зробить усе можливе, щоб зупинити діяльність контрабандистів, які наживаються на мігрантах.


У середу ввечері прем'єр-міністр Великобританії  проводить зустріч Комітету з надзвичайних ситуацій "Кобра", присвячену цьому інциденту.

Міністр внутрішніх справ Франції Жерар Дарманен підтвердив загибель 31 мігранта, серед яких було п'ять жінок та одна дівчинка. Він повідомив, що двох людей вдалося врятувати, ще одна зникла безвісти.

Чотирьох людей затримано неподалік французького кордону з Бельгією, повідомив міністр. Французька влада підозрює, що вона була безпосередньо замішана в організації цієї спроби перетину Ла-Манша.