У Нідерландах через велику кількість хворих на коронавірусну хворобу відсьогодні є обов'язковим дотримання соціальної дистанції в магазинах, парках, торговельних центрах.

 

За недотримання обов'язкової дистанції 1,5 метра передбачений штраф розміром 95 євро, повідомляє NOC.

"Дотримання дистанції 1,5 знову є обов'язковим. Така вимога набуває чинності сьогодні, і поширюється на всіх у віці 18 років і старших, за винятком спілкування людей, які належать до одного домогосподарства", - йдеться у повідомленні.

Водночас зазначається, що у кінотеатрах, ресторанах, громадському транспорті та інших громадських місцях, де обов'язковою є наявність документа про вакцинацію, перенесену на коронавірусну хворобу чи негативний тест, дотримання дистанції не є обов'язковим. Натомість у транспорті є обов'язковим носіння захисної маски для обличчя.

За порушення соціальної дистанції передбачений штраф у розмірі 95 євро.

Варто зазначити, що у деяких містах країни вже сьогодні розглядають питання запровадження додаткових заходів, щоб запобігти скупченню людей у торгових центрах через так звану Black Friday.

Наразі у лікарнях перебувають 2 535 хворих на коронавірус, з них 505 у відділенні інтенсивної терапії.

Кілька медустанов вже підготували додаткові вертолітні майданчики для оперативного транспортування хворих на коронавірус.