Кілька сотень поліцейських брали участь в акції деескалації бунту в осередку для іноземців у Венджині у Любуському воєводстві. «Тут і далі зосереджені значні сили поліції, які слідкують за безпекою», - повідомляє любуська поліція, на яку посилається видання niezalezna.pl


У Твіттері любуської поліції з'явилося відео, на якому видно, як відбувався бунт з закритому Осередку для іноземців у Венджині. Помітно, як чоловіки кидають стільцями у камери, нищать огорожу, - повідомляє Польське радіо.

У четвер, 25 листопада, група найбільш агресивних мігрантів зібралася перед будинком, у якому проживають. Мігранти почали вигукувати гасла, вимагали випустити їх. Відбулися спроби нищення огорожі та охоронних споруд. Вибито деякі вікна і знищено обладнання у приміщеннях.

 

Як повідомляє niezalezna.pl, іноземці поводились голосно і не слухали наказів. На місце прибули додаткові сили Прикордонної служби та поліцейські. Також приїхала пожежна служба, коли дехто із мігрантів почав розпалювати вогонь.

У закритому Осередку для іноземців, який створено на території військового полігону у Венджині у Любуському воєводтві, перебуває 604 іноземців. Найбільше громадян Іраку (359) та Афганістану (69). Цей осередок - тимчасовий, його було створено в середині вересня 2021 року після того, як хвиля нелегальної міграції на кордоні з Білоруссю почала збільшуватися. До Венджина потрапляють лише чоловіки на підставі рішень суду.