Президент США Джо Байден прокоментував виявлення нового штаму коронавірусу в Південній Африці. Закликав світ якнайшвидше вакцинуватися від захворювання.

Про це пише  пресслужба Білого дому.

 

Байден звернувся до громадян США з закликом найближчим часом завершити повний курс вакцинації та щепитися бустером тим, у кого є можливість.

"Це стосується як дітей, так і дорослих. Америка лідирує у світі з вакцинації дітей віком від 5 до 11 років і вакцинує підлітків уже багато місяців, але нам потрібно більше американців у всіх вікових групах, щоб отримати цей життєво важливий захист", - заявив Байден.

 

Також президент США звернувся й до світової спільноти. За його словами пандемія коронавірусу не завершиться доти, доки світ повністю не вакцинується, а виявлення нового штаму - підтверджує його слова.

"Нарешті, для світової спільноти: новини про цей новий варіант мають стати яснішими, ніж будь-коли, чому ця пандемія не закінчиться, поки ми не проведемо глобальну вакцинацію", - заявив Байден.

COVID", - сказав Байден.

За його словами, необхідно, щоб вакцини від коронавірусу вироблялися в усьому світі. Байден нагадав, що з такою ініціативою він виступав у квітні поточного року.

"Ця новина сьогодні (про новий штам коронавірусу - ред.) підтверджує важливість швидкого просування вперед", - додав американський лідер.