Європейський Союз через поширення нового штаму ковіду може видати рекомендації, відповідно до яких держави-члени ЄС зможуть щодня переглядати правила в'їзду на свою територію. Про це пише видання Bloomberg


ЗМІ розповідає, що в документі ЄС зазначено, що країни-члени блоку повинні дотримуватися скоординованого підходу, вони мають бути готовими до запровадження будь-яких правил. 

Штам "Омікрон", названий ВООЗ "варіантом, що викликає занепокоєння", потенційно заразніший, ніж його попередники, хоча експерти ще не знають, чи викличе він більш-менш серйозний COVID-19 у порівнянні з іншими штамами. "Омікрон" був уперше виявлений у Південній Африці, а потім у Бельгії, Ботсвані, Ізраїлі та Гонконгу.

 

Вже в грудні в Європейському союзі планують на офіційному рівні закріпити введення третьої - бустерної - дози вакцини проти коронавірусу. Також там хочуть скоротити термін дії сертифікатів про вакцинацію. Зараз документ чинний протягом 360 днів після введення другої дози, цей проміжок планують зменшити до 270 днів. 

 

За матеріалами: ZN.UA