Проголосований проєкт закону про державний бюджет на 2022 рік нічого доброго Україні не дає - це знову бюджет бідності й бідних громадян.

 

Про це заявив в інтерв'ю журналістам в кулуарах парламенту  народний депутат від «Батьківщини» Валентин Наливайченко.

«Влада проігнорувала вимоги та поправки, які внесла «Батьківщина» і які були спрямовані на вирішення в першу чергу соціальних потреб українців. Це насамперед стримування росту цін та тарифів. Влада не передбачила адресні виплати субсидій, соціальних доплат та соціальних гарантій всім, хто сьогодні потребує допомоги від держави: малозабезпечені громадяни, пенсіонери, матері з дітьми, люди з обмеженими можливостями», - обурився він.

Валентин Наливайченко також зауважив, що влада й надалі, попри обіцянки, не підіймає до належного рівня зарплати медпрацівникам та вчителям.

«Ми не побачили бажання влади допомогти фермерам та й усім людям праці. Законні права та інтереси шахтарів і енергетиків на 2022 рік влада не врахувала. А законопроєкт, який ми внесли разом з колегою Михайлом Волинцем для подолання кризи в енергетичній та вугільній галузях, покликаний вирішити проблеми  фінансування держпідприємств та ліквідації заборгованості по зарплатах шахтарям, - монобільшість не ставить у порядок денний», - розповів парламентар.

За словами Наливайченка, не враховано у бюджеті достатнє фінансування та запуск роботи на повну потужність вітчизняного оборонно-промислового комплексу.

«Але підтримка ОПК може забезпечити людей роботою та зарплатою. Для цього має бути нарешті сформоване державне оборонне замовлення! На жаль, оборонна галузь - теж не в пріоритеті влади, бо ця влада живе окремо від народу і працює не для народу», - підсумував Валентин Наливайченко.