Швейцарські годинники стали міжнародним еталоном якості та престижу. Їхній культовий статус сприяв створенню безлічі міфів і легенд, що з одного оку грає на руку виробникам, але з іншого може стати проблемою для довірливого власника.

 

Елітний ломбард https://vipgold.in.ua/uk/vip-lombard - це перевірений часом, надійний майданчик, на якому ви зможете продати свої елітні наручні аксесуари та знайти їм гідну заміну за дуже привабливою ціною.

Неймовірна міцність і надійність

Практично всі швейцарські годинники мають певний захист від механічних пошкоджень, але не варто вважати, що ваш аксесуар переживе удар молота Тора. Зазвичай цього цілком вистачає для захисту від легких побутових ударів, особливо у вразливих частинах механізму, що дозволяє вберегти аксесуар від поломки.

Швидка та об'єктивна скупка годинників (Київ) - це про VIPGOLD. За понад 5 років роботи ми довели свою надійність та підтримуємо для своїх клієнтів максимально лояльні ціни.

У якості тесту на фабриці годинник традиційно кидають на порівняно м'яку поверхню з висоти в 1 метр. Можете орієнтуватися на таку силу удару, оскільки серйознішу деформацію механізм переживе навряд чи.

Магічне сапфірове скло

На відміну від м'якого мінерального скла, сапфірове дійсно має високу твердість і підвищений опір механічним пошкодженням. Якщо говорити простіше, подряпати сапфірове скло складніше, але разом з тим специфіка цього матеріалу робить його менш пластичним і крихким, тому при сильному ударі воно розлетиться на гострі і дуже маленькі уламки.

Керамічні моделі

Подібні міфи про неймовірну міцність витають і навколо керамічного годинника, хоча цей матеріал має аналогічні властивості. Він більш твердий і стійкий до появи подряпин, але також, як і сапфірове скло, має низьку пластичність і легко розбивається при сильному ударі. На практиці, в звичайних умовах використання такий годинник дійсно набагато довше зберігає привабливий зовнішній вигляд, і не дряпається.

У всіх водостійких годинниках можна займатися дайвінгом

Більшість швейцарських годинників має таку характеристику як водостійкість, але далеко не всі вони призначені для занурення на глибину. Найчастіше цей параметр існує для того, щоб убезпечити аксесуар у побутовому використанні - під час миття рук або прийняття душу. Крім інформації про тиск, який може переносити аксесуар, потрібно враховувати й інші параметри - задню кришку, що загвинчується, і заводну головку, тому ми не рекомендуємо пірнати в годинниках, якщо в їхній технічній документації не написано, що вони призначені для дайвінгу.