Другий рік поспіль пандемія коронавірусу втручається у святкування Нового року. У зв'язку з поширенням штаму «омікрон» у всьому світі скасовуються новорічні вечірки, урочистості та заходи.

 

В останні дні року в Європі відзначається безпрецедентне зростання заражень COVID-19.

Великобританія

Запланований новорічний захід на лондонській Трафальгарській площі було скасовано через ковід, написав у Твіттері мер міста Садік Хан.
"Безпека лондонців має бути на першому місці", - сказав він.

Німеччина

Канцлер Німеччини Олаф Шольц оголосив, що уряд заборонить новорічні заходи.
Це означає, що у Берліні та інших великих містах, таких як Мюнхен та Франкфурт, не буде масових заходів із феєрверками.

За словами Шольца, з 28 грудня дозволяється збиратися групами не більше 10 осіб, незалежно від того, чи є вони щеплені або перехворіли.

Франція

У Франції виявлено 208 тисяч випадків інфікування. "Це запаморочливі цифри" - заявляють у МОЗ та прогнозують, що добовий приріст складе 250 тисяч вже на початку січня.

Префектура Парижа знову зробила носіння масок на вулиці обов'язковим.

Австрія

Віденська філармонія підтвердила, що всесвітньо відомий Новорічний концерт відбудеться з живою публікою, хоча кількість глядачів буде обмежена тисячею. Минулого року легендарний концерт відбувся у порожній залі.

У Греції цього року не буде феєрверків над Акрополісом, повідомив міністр охорони здоров'я Танос Плевріс.

Не буде святкових заходів у Римі та деяких інших італійських містах.

 

США

Традиційна новорічна церемонія падіння кришталевої кулі на нью-йоркській Таймс-сквер поки що залишається в силі, але її масштаби були суттєво скорочені. Щоб забезпечити соціальну дистанцію, на площу буде допущено лише 15 тисяч людей замість звичайних 58 тисяч.

В Атланті аналогічний захід, новорічна церемонія падіння персика повністю скасована.

 

Новорічні урочистості скасовані в столиці Індії Делі, де до подальшого повідомлення заборонено всі громадські, культурні, політичні та святкові заходи

 

Фото: ВВС