Акція: «ЖИВИЙ ЛАНЦЮГ СОБОРНОСТІ» теплоти наших рук та сердець єднає мости українських душ в усьому світі .

 

22 січня на мосту Патона до Дня Соборності та 95-ї річниці з дня проголошення Незалежності України кияни об'єднають два береги Дніпра “живим” ланцюгом.

 Беручи приклад з першого “живого” ланцюга в Україні, який було утворено в січні 1990 року і котрий з’єднав Київ та Львів, учасники візьмуться за руки і символічно об’єднають два береги Дніпра.

Особливістю цього року будуть акції проведені не лише в Києві, а й в інших містах України, а також акції в Німеччині, Прибалтиці і Канаді. Родзинкою  акції стане 30-метровий державний прапор, який утворять учасники.

Акція відбувається вже шостий рік поспіль і з кожним разом збирає все більшу кількість учасників.

ЇЇ засновником і організатором є Братство козацького бойового звичаю “Спас”.

 Ініціатор Вадим Васильчук. Цього року акція проходить за підтримки друзів: СТК «Скіфи», РЦПВ "Звитяга", Спудейське Братство НаУКМА, музей І. Гончара. Інформаційні партнери: Країна, Gazeta.ua, Газета по-українськи, сайт "Майдан" , INTV.UA. 

 

***Організатори заходу закликають учасників брати з собою державну символіку.

Увага! Акція не є політичною і будь-яка партійна чи організаційна атрибутика під час її проведення заборонена!

!Збір на зупинках перед мостом Патона о 8.00. На станції метро Дружби Народів о 07.30

На станції метро Лівобережна о 07.30

 

ПРОГРАМА СВЯТКУВАННЯ ДНЯ СОБОРНОСТІ 2013:

 

08.00 – збір учасників

 

08.00 – 08.15 конкурс малюнків на обличчі

 

08.15 – 09.00 – початок об’єднання берегів посередині Дніпра. Учасники беруться за руки, утворюють живий ланцюг та символічний 30-ти метровий прапор України

 

09.00 – 09.15 - учасники співають гімн України і створюють «хвилю»

 

09.30 – відхід до зупинок транспорту, спільне фотографування на Правому березі

 

09:45 – нагородження кращого малюнку на обличчі, гімн України

 

10.00 – 18.00 – активісти та учасники проводять акцію «Причепи Стрічку» - доєднайся до святкування Дня Соборності. Відбувається роздача інформаційних листівок про день Соборності України та синьо-жовтих стрічок

 

19.00 - 21.00 – відбудеться святковий концерт з нагоди Дня Соборності в НАУКМА та пригощання кулішем і гарячим глінтвейном. На концерті будуть Євген Їжак(гурт «Тарута»), Валерій Гладунець, Олександр Ярмола (гурт «Гайдамаки»).

Аналогічні програми з урахуванням власних можливостей будуть в містах України та за кордоном.

 

 

 

Довідка:

Нагадуємо, що 22 січня 1918 року у приміщенні Київського Будинку вчителя було підписано Четвертий Універсал, яким Українську Народну Республіку проголошено суверенною і незалежною державою. А 1919 року, в цей самий день на Софіївській Площі в Києві було проголошено Акт Соборності українських земель.

«ЖИВИЙ ЛАНЦЮГ СОБОРНОСТІ»