У горах Івано-Франківської області розшукують 29-річного туриста, жителя Мінська (Республіка Білорусь).Про це повідомляє управління ДСНС в Івано-Франківській області, - передає ZIK.

У понеділок, 6 травня, о 17.15 туристи з Одеси повідомили рятувальникам про те, що на горі Піп Іван до них звернулися двоє жителів Мінська – 21 і 31 років з проханням про допомогу у пошуку їх 28-річного товариша, який був їхнім провідником, відійшов від групи і не повернувся.

Останній раз білоруські туристи бачили його 5 травня о 10 ранку, коли виходили з готелю «Усамітнення» у напрямку гори Васкул (1736 м над рівнем моря).

Для проведення пошуково-рятувальних робіт у понеділок в 19.53 в напрямку прикордонній застави села Шибене Верховинського району виїхали співробітники гірської пошуково-рятувальної частини у складі 5 чоловік і однієї одиниці техніки.

У 20.35 з боку Закарпатської області виїхали рятувальники з міста Рахова Закарпатської області у складі п’яти чоловік і однієї одиниці техніки.

Станом на 04.00 вівторка, проведено обстеження прилеглих територій, гір Стіг і Васкул в зоні відповідальності гірської пошуково-рятувальної частини.

Від вершини гори Васкул обстежений маршрут на гору Піп Іван, де виявили двох туристів з Білорусі.Пошуки третього туриста тривають.