У суботу, 22 червня, у Києві відбулося закриття VII міжнародного благодійного фестивалю для дітей-сиріт та дітей із соціально незахищених категорій "Назустріч мрії".

У фестивалі, який тривав два дні, узяли участь близько 150 дітей із 37 інтернатів країни. Вони змагалися у номінаціях "вокал", "хореографія" і "оригінальний жанр".

Як зазначила почесний голова фестивалю Євгенія Тимошенко, організатори отримали понад 300 заявок, із яких журі обрало 37 найкращих.


"Звісно, тяга дітей до творчості величезна. Тому сьогодні я дякую усім партнерам, друзям фестивалю, учасникам, їх вихователям за те, що вони, попри все, ведуть дітей до щасливого майбутнього, до здійснення їх бажань і устремлінь", - сказала Євгенія Тимошенко.

У свою чергу лідер фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк, який відвідав фестиваль, подякував Євгенії Тимошенко за ініціативу.


"Цей фестиваль дає дітям надію на майбутнє. Найбільший капітал, найбільша наша цінність - це українська молодь. І ці діти тут можуть себе зреалізувати, вони можуть відчути, що потрібні й найкращі. І тому те, що такий фестиваль є, і те, що цим займається Євгенія, а започатковано було Юлією Тимошенко, - це просто правильно. Дай Боже цим дітям доброї долі", - сказав Яценюк.


Арсеній Яценюк вручив премії "за авторське виконання" Джуніору Падалу та Річарду Грасіано.  Хлопці – брати. Коли вони залишилися без батьків, Джуніора та Річарда разом із ще трьома дітьми з цієї родини усиновила сім’я, у якій уже росли четверо дітей. Річар та Джуніор здобули професію кухаря. Та, окрім цього, вони самі пишуть та читають реп.Фестиваль дитячої  творчості "Назустріч мрії" виник у 2007 році. З 2009-го проходив під патронатом екс-прем’єра Юлії Тимошенко. За роки фестивалю у ньому взяли участь понад 5000 дітей.

INTV. Фото - прес-служба "Батьківщини"