Понад 200 балонів фарби витратили п'ятеро професійних художників, аби розмалювати стіну будинку в центрі столиці. Масштаб - 21 метр на 12,5. Проект із метою – повернення у світ дитинства. У центрі малюнку - будинок на дереві, а навколо - дитячі персонажі.

Наталія Колісник, керівник проекту: люди, коли побачили, що ми розмальовуємо, їм це дуже сподобалося. І навіть, коли приходила якась перевірка, то люди, не знаючи, хто навіть прийшов, приходили і говорили – ми дуже хочемо, щоб на цьому будинку був такий малюнок. Тобто мешканці були "за". Навіть не треба було з ними домовлятися. 

Тетяна Крупська, менеджер проекту: великий потенціал у наших художників. Тому що це люди, які із захопленням днями і ночами. Без води і без їжі готові були на безплатній основі це все для нас робити. Тому що ми насправді купили тільки фарбу. Домовилися за лісами, на яких працювали. Тобто за весь інструмент.

Автори проекту задумуються над створенням нових арт-об’єктів. Щоб всі посміхалися, і не лише в Києві. Про плани поки мовчать, як і про ідею нового малюнку. Також, у рамках проекту була презентована «Поштова скринька посмішок». Для прийому надісланих листів із проханнями від діток.