Агресивні дії влади по відношенню до активістів, зокремащодо футбольних ультрас, які оголосили про свою підтримку Євромайданів,викликали несподівану реакцію футбольних фанів зі всієї Європи. Вже повідомлялось про те, що в Київ збираютьсясотні футбольних хуліганів з туманного Альбіону.


З приватних джерел стало відомо, що вчорашнє пікетування консульстваРеспубліки Польща в Харкові стало останньою краплею для ультрас футбольногоклубу «ЛЕХ» з Познані.Міжнародна протестна кооперація вже сьогоднінабуває несподіваних для влади, зокрема харківських очільників, форм.


Вболівальники клубу «ЛЕХ» за кошти своєї громади, за допомоги британських hooligans, вже орендували військово-транспортний літак, який має їх доставитина військовий аеродром у містечку Чугуїв, що у передмісті Харкова.


Водночас, для забезпечення його безперешкодноїпосадки та пропуску польських ультрас у місто о 13:00 з Києва вирушає близькодвох сотень повністю укомплектованих екіпажів Автомайдану.


Вони розраховуютьприбути до аеродрому орієнтовно о 19-й годині суботи і взяти під контроль диспетчерськувежу.В подальшому запланованіспільні акції польських ультрас та Автомайдану, як у Харкові, так й у столиці.