В Києві у пам'ять про героїв Небесної Сотні хочуть перейменувати дві вулиці. Як повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації, зараз вивчається питання перейменування вулиці Інститутської і вулиці в житловому масиві Троєщина, пише портал Публіцист.

Інститутська стала однією з головних вулиць протистояння в центрі Києва, саме тут відбувалися трагічні події, в ході яких загинули люди, а на вулиці житлового масиву Троєщина жив один із загиблих героїв.

У той же час, на вулиці Інститутській колись розташовувався Інститут благородних дівиць. Тому з метою збереження історичних коренів, доцільно буде перейменувати не всю вулицю, а тільки її частину.

Увічнити пам'ять героїв Небесної сотні в Києві збираються також створенням меморіалу.

А, поки на Інститутській з'явилася Каплиця Непорочного Серця Матері Божої і Новомучеників Українського народу (Небесна сотня). Проводити служби та молебні в каплиці можуть священики будь-яких конфесій.

Троє майстрів із Закарпаття з допомогою киян звели дерев'яну каплицю всього за 6 днів.

Матеріали для каплиці оплатив киянин, який побажав залишитися невідомим. Частину ікон принесли парафіяни, частину - передали служителі церков.