Британський фотограф Том Джеймісон (TOM JAMIESON) провів два тижні в Україні, знімаючи київські події, і привіз додому вражаючу галерею саморобної зброї, яка знаходилося в руках захисників Майдану. Ці дубини найкраще доводять, що бунт проти Януковича був стихійним і народним.
 
Том Джеймісон:
Зброя , бронежилети і барикади - все у них було саморобне, зроблене з чого попало. Захисники Майдану були одягнені в зроблені власними руками обладунки, що були виготовлені з тонких листів металу і дерев'яних дошок. Вони б їх не могли захистили від кулеметів, гранат і снайперів. Молоді люди таким чином заявляли  про себе, як про воїнів, що належать до одного клану. Їх зброя була більше візуальною – саме нею вони говорили те, що хотіли сказати.

На Майдані були присутні різні групи протестувальників, деякі були більш агресивні і краще озброєні. Захисники Майдану з палицями і бітами нагадали учасників банд з фільмів «Божевільний Макс » або «Війна». 

Їх зброя була практично середньовічною, але тримали вони її так, ніби у них в руках були бластери або лазерні мечі. Вони відчували себе командою. Їх зброя була безсилою проти автоматів і снайперських гвинтівок. Але в ньому була краса. 

Це були твори мистецтва, що символізували гнів і лють, а не знаряддя, яким виграються війни.Цей матеріал навів редакторів INTV.UA на сайт фотографа Тома Джеймісона