Міністр культури Євген Нищук призначив на посаду гендиректора Державного підприємства "Національна кіностудія художніх фільмів ім. О. Довженка" режисера Олександра Янчука. Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на прес-службу Мінкульту.

"Кіностудія Довженка - це справжня перлина не лише для Києва чи України, а й для всієї Європи. Сподіваюсь, що новий керівник буде враховувати думку колективу, але, разом з тим, працюватиме над розумним реформуванням Кіностудії та буде залучати інвесторів, творчу молодь і втілюватиме сучасні творчі проекти", - зазначив Нищук.

За словами нового керівника кіностудії, він не боїться конструктивної критики та здорової конкуренція. Янчук зазначив, що готовий вивести українське сучасне кіно на якісно новий рівень і докласти зусиль, аби зробити його популярним.

"Для мене велика честь прийняти цю важливу посаду. Але це також – велика відповідальність. У ці непрості часи ми маємо залишатися такими ж одержимими кіно, щоб віра у нього рухала нами уперед. На Кіностудії, у цих історичних стінах має буяти життя. Я йду сюди, щоб втілювалось найголовніше – знімалося кіно", - сказав він.