Сьогодні на порядку денному стоїть завданняпереозброєння Збройних Сил України. Про це заявив в.о. Президента України,Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов, повідомляє прес-служба ВРУ.

Під час брифінгу у смт. Десна у середу О.Турчиновзазначив, що двадцять перше століття «показало безліч локальних і системнихконфліктів», і нині сучасна країна не може існувати без сучасної армії. При цьому він зазначив, що останніми роками ставленняі фінансування до Збройних Сил України відбувалося «за залишковим принципом».

Протягомостанніх чотирьох років, сказав О.Турчинов, українську армію «системнознищували на замовлення іншої країни, роззброювали, звільняли найкращі кадри».За словами в.о. Президента України, коли розпочаласяагресія проти нашої держави та окупація Криму, Україна «відчула серйозніпроблеми у Збройних Силах», і нині армію «фактично відновлюємо з нової відмітки».«За короткий термін Збройні Сили України булоприведено до стану повної бойової готовності, і сьогодні на порядку денномустоїть завдання переозброєння Збройних Сил», - заявив він.

За словами О.Турчинова, сьогодні на полігоні булопродемонстровано перспективні зразки зброї - від стрілецької до найсучаснішихтанків, і найважливішим є те, що вони виробляються на українськихпідприємствах.

«Це зразки української зброї, найкращої зброї, яка захищатименашу країну», - сказав він. О.Турчинов також заявив, що оборонно-промисловийкомплекс, який «буде відроджуватися і отримає державне замовлення», здатнийзабезпечити повний замкнутий цикл виробництва.

В.о. Президента при цьому підкреслив,що незважаючи на дуже складну економічну ситуацію, для захисту нашої державиУряд виділятиме кошти не лише для того, щоб утримувати армію, а й на її переозброєння.

«Це стратегічна задача, яка повинна бути виконана», - наголосив він.