Вкрай дивні речі відбуваються останнім часом.
Громадяни, безпосередньо причетні до переслідування учасників Майдану, до викрадення та побиття активістів, а можливо і до вбивств, відійшовши від первісного переляку, повертаються до Києва. І не просто повертаються ... вони намагаються ще разок обікрасти країну.

Вчора в головну будівлю Управління держохорони України завітав власною персоною Костянтин Кобзар. Людина, яка командувала охороною Януковича з 2002 року, а з з 2011 року очолювала Службу безпеки Президента України. Людина, яка особисто контролювала процес побиття Тетяни Чорновол, прийшла в офіс Управління держохорони з вимогою видати йому документи для приватизації службового житла. Двох квартир. Однієюї, за адресою Срібнокільська 1 , ( 3 - х кімнатна плюс паркінг ) другої - за адресою Щорса , 44 . ( 3 - х кімнатна плюс паркінг ) . І що найцікавіше , Кобзаря ніхто не затримав і не доставив на допит в ГПУ , ні, йому видали випросив документи . Як це розуміти ?

Нинішній керівник УДО - Валерій Гелетей про цей візит не міг не знати. Не міг не знати він і про те , що у ГПУ є чимало питань до Кобзаря , як з питання замаху на Тетяну Чорновол та інших активістів , так і з приводу того , як саме Кобзар допоміг Віктору Януковичу покинути Україну . Все це вже занадто погано пахне і пахне відвертою зрадою . Сподіваємося , що ГПУ і СБУ не залишать цей факт без уваги.

Джерело: «ОРД»