Уряд розпочав виплату грошової допомоги родинам загиблих ”Небесної сотні”.

Допомогу у розмірі по 121 тис. 800 грн отримають родини кожного з 96 загиблих на Майдані.

Загалом для виплат одноразової грошової допомоги з резервного фонду коштів виділено 11,7 млн грн.

„На сьогодні ми вже маємо затверджений порядок виплат і кошти для їхнього здійснення. Отже, членам родин загиблих для отримання допомоги необхідно лише звернутися до органу соцзахисту за місцем реєстрації та надати необхідні документи», - повідомила міністр соціальної політики Людмила Денісова.

Окрім одноразової грошової допомоги, уряд з 14 травня здійснює доплати до пенсії у зв’язку із втратою годувальника в розмірі 5 тис. грн усім непрацездатним членам сімей, які перебували на утриманні загиблих. За даними органів Пенсійного фонду, її призначення здійснено 68 членам родин 41 загиблої особи, які мають право на отримання таких доплат. Доплату до пенсії виплачено членам сімей 30 осіб.

Для одержання одноразової грошової допомоги членами сімей загиблих необхідно: звернутися до органу соцзахисту населення за місцем реєстрації; мати з собою наступні документи: заяву на отримання одноразової грошової допомоги, в якій зазначається реквізити рахунку в уповноваженому банку, куди буде перераховано допомогу, копію документа, що посвідчує особу, копію свідоцтва про смерть загиблого члена родини, копію ідентифікаційного номера, копії документів, що підтверджують родинні стосунки (свідоцтво про одруження, свідоцтво про народження), письмову згоду інших членів сім’ї на виплату допомоги, довідку про склад сім’ї та довідка про доходи (для утриманця).