У Новоайдарі на Луганщині через хаотичну стрілянину, відкриту терористами, вогнепальні поранення отримали кілька місцевих мешканців. Бойовики використовували зброю, яка раніше перебувала на озброєнні військової частини Збройних Сил України, захопленої російськими військовими у Криму. Про це УНН повідомили у міноборони.

Як зазначили у військовому відомстві, внаслідок хаотичної стрілянини, відкритої бойовиками, отримали вогнепальні поранення кілька місцевих жителів. Також поранені троє бійців батальйону територіальної оборони.

"На даний час компетентні органи проводять роботу щодо встановлення особистостей терористів.

За попередньою інформацією, вилучена у терористів зброя раніше була на озброєнні однієї з військових частин Збройних Сил України, захоплених російськими військовими у березні поточного року на території тимчасово окупованої території АР Крим", - повідомили у міноборони.

Як повідомляв УНН, 25 травня в Новоайдарському районі Луганської області понад 50 озброєних бойовиків розгромили чотири виборчих дільниці та намагалися перешкодити волевиявленню громадян шляхом викрадення виборчих бюлетенів. Зокрема, терористи атакували дві виборчі дільниці в самому районному центрі, а після – намагалися втекти з місця події на автомобілях.

Для припинення протиправних дій, перехоплення та затримання терористів прибув особовий склад одного з батальйонів територіальної оборони Збройних Сил України.

В результаті стрімкого жорсткого бою між українськими військовослужбовцями та бойовиками чотирнадцять сепаратистів затримані та двоє знищені.