Державна прикордонна служба повідомила, що "станом на 11:00 близько 500 терористів вже 7 годин продовжують штурмувати управління Луганського прикордонного загону".


"Під час штурму бойовики використовують не тільки  міномети, гранатомети, кулемети та автомати, але й улюблену "російську" тактику – здійснюють обстріл прикордонного загону з житлових квартир, дахів будинків, при цьому використовують мешканців як живий щит", - наголосили у відомстві.


"Прикордонники героїчно тримають оборону під Гімн України, який вже 4 години лунає з гучномовців. За уточненою інформацією, поранено 7 охоронців кордону. З боку терористів попередньо 8 поранених та 5 убитих", - повідомляє сайт Прикордонної служби.


Відомство зазначає, що російські журналісти при цьому, "змагаючись у цинізмі і відвертій брехні, поширюють інформацію, що в загоні знаходяться бойовики "Правового сектору", націоналісти, які на пропозицію перейти до лав ЛНР відповіли вогнем в "мирних жителів", не випустивши при цьому солдатів строкової служби".


"Строкової служби в Держприкордонслужбі немає вже з 2008 року", - нагадує відомство.