У квітні 2013 року в редакцію сайту 0629 звернулася пенсіонерка, яку намагався вигнати з квартири сторонній чоловік. Жінка стверджувала, що її шляхом обману змусили підписати документи на продаж квартири, в той час як вона всього лише хотіла знайти людину, яка б за нею приглянула, пише Еспресо.tv.

Тоді редакція сайту не публікувала прізвище кривдника пенсіонерки, оскільки тривав судовий процес. У серпні 2013 ця справа була завершена і старенька змогла відстояти свою квартиру у позивача Олександра Фоменка.

Виявляється, 88-річна жінка проживала одна в двокімнатній квартирі на пр. Нахімова. Вона є інвалідом 1 групи по зору. Одного разу жінка усвідомила, що більше не може сама про себе подбати, тому звернулася за допомогою до людини, якій довіряла - Олександру Фоменко.

"Я буквально вважала його своїм сином, - розповіла пенсіонерка. - Я поділилася з ним своїми переживаннями, розповіла про свою ситуацію і запропонувала договір - він за мною доглядає, пере, готує, прибирає, оплачує комунальні послуги, а я взамін заповідаю йому свою квартиру".

Згідно з договором, чоловік також мав дати пенсіонерці суму грошей або придбати для неї 1- кімнатну квартиру.

Через місяць після пропозиції Фоменко приїхав до старенької, відвіз її до нотаріуса і дав підписати якісь документи, а через 2 роки жінка дізналася, що квартира їй більше не належить.

Суд першої інстанції віддав усі права на квартиру Олександру Фоменку, тим самим виставивши на вулицю хвору пенсіонерку. А ось апеляційний суд виявився іншої думки - він визнав договір недійсним і задовольнив всі вимоги жінки.

 Нагадаємо, вчора на мітингу близько 200 чоловік вибрали "народним мером" Олександра Фоменка.