Вчора, 14 березня, активісти ГІ "Чорний Комітет", спільно з народним адвокатом Віктором Смалієм прийшли до Дніпровського суду підтримати громадян, яких намагається вигнати на вулицю нардеп від БПП Гліб Загорій та фармацевтична фірма "Дарниця". На цьому засіданні мали легалізуати виселення людей на вулицю. До слова, деякі квартири "Дарниця" вже виставила на аукціон, хоч громадяни вже давно заплатили повну вартість власного житла.

Жителі принесли до суду шини. Люди вже у відчаї і готові боротись всіма доступними методами за власні права. "Дарниця" намагається виселити ветеранів свого підприємства, а також ветеранів україно-російської війни.

Потім всі пішли на судове засідання до судді Астахової О.О. Їй заявили відвід, оскільки вона була вкурсі, що жителі не були належним чином повідомленні про розгляд справи, і попереднє засідання відбулось без їх участі. Всі підтверджуючі документи лежать в матеріалах справи.

Суддя пішла радитись сама з собою і потім з єхидною посмішкою винесла вердикт, що всі були повідомленні вчасно (хоча довідки в матеріалах справи прямо суперечать цьому) і тому немає причин відводу.

Після цього почались вигуки "Ганьба!". Суддя Астахова погрожувала видалити людей з залу, але в результаті їй довелось видалитись самій.

Після цього обурена громадськість з шинами вирушила під місцеве управління поліції. Їх там зустріли відвертим хамством та погрозами. Лише після попередження, що шини зараз запалають, прибіг заступник начальника поліції Полончук Віктор і запросив всіх на загальну нараду. Там він пообіцяв, що вже завтра будуть врученні повістки на допит фігурантам кримінального провадження щодо шахрайства проти громадян, зокрема власникам Фармацевтичної фірми "Дарниця" родині Загоріїв.

До слова, сьогодні у фейсбуці був створений профіль так званої "Прес-служби "Дарниці", який активно коментував всіх, хто поширював інформацію про їхні злочини. Показово, що до того часу ніяка прес-служба ніяк не реагувала на ці події, та й взагалі про ніяку прес-службу чутно не було. А сам Гліб Загорій кидає слухавку, коли йому телефонують журналісти.

Богдан Тицький