Допис колишнього президента США Барака Обами у мікроблозі в мережі Twitter з реакцією на події в Шарлотсвіллі за кілька днів зібрав рекордну в історії мережі кількість уподобань користувачів. Про це у середу, 16 серпня, повідомили представники Twitter, передає агентство dpa. 

 

"Ніхто не народжується з ненавистю до іншої людини через колір шкіри, походження чи релігію...", - процитував 13 серпня Барак Обама у своєму дописі Нельсона Манделу.

 

 

Твіт колишнього президента США обійшов за кількістю "лайків" (3,3 мільйона станом на 16 середу) травневе повідомлення американської співачки Аріани Гранде, в якому вона висловила співчуття жертвам теракту у Манчестері, скоєного під час її концерту. Обама опублікував ще декілька повідомлень з цитатами з автобіографії Мандели "Довгий шлях до свободи".

 

Нагадаємо, 12 серпня в Шарлотсвіллі сталися сутички між представниками ультраправих угруповань та їхніми опонентами. Під час акції один з її учасників, що сповідує неонацистські погляди, на автомобілі в'їхав у натовп демонстрантів. У результаті одна жінка загинула, а ще 19 осіб зазнали травм.