Сервіс YouTube зазвичай асоціюється з переглядом готових відео, але багато авторів проводять на ньому прямі трансляції за допомогою функції Live. Щоб залишатися конкурентоспроможними на тлі інших стрімінгових платформ, розробники оголосили нові функції для YouTube Live.

 

 

Мабуть, найважливішим нововведенням YouTube Live найближчим часом стане автоматичне створення субтитрів. У повідомленні компанії йдеться, що з 2009 року в YouTube з'явилося більше мільярда відеороликів з автоматично згенерованими субтитрами.

«З нашої новою технологією автоматичного розпізнавання мови (LASR) ви отримаєте субтитри, кількість помилок і затримка яких наближені до галузевих стандартів. Ми запустимо цю функцію в найближчі тижні, а потім будемо покращувати її точність і швидкість», - йдеться в офіційному блозі YouTube.

Під час прямих трансляцій YouTube Live працює чат, за допомогою якого користувачі можуть взаємодіяти з автором і між собою. Найближчим часом разом із записом трансляції можна буде переглядати і відео. Аналогічна функція нещодавно з'явилася і в Twitch, вона дозволяє побачити, на що саме відреагував автор, а також про що в цей час спілкувалися інші користувачі.

Автори зможуть прив'язувати трансляції до певного місця. У свою чергу, користувач зможе знайти трансляції, які проходять або проходили в тій чи іншій географічній локації.

 

 

У повідомленні YouTube також йдеться про те, що автори трансляцій можуть прив'язувати функцію Super Chats до платформи IFTTT (If This, Then That). Super Chat - це платне повідомлення від звичайного користувача, яке виділяється в чаті трансляції, а потім закріплюється на 5 годин. За допомогою IFTTT власники каналів YouTube можуть автоматизувати певні дії.

Наприклад, відео можна автоматично експортувати в Tumblr. З виходом нововведень власник каналу зможе зробити так, що, якщо користувач відправить повідомлення Super Chat, в будинку у автора каналу заблимає «розумна» лампочка, або всередині трансляції заграє певна музика.