Російська Федерація (країна-окупант) готується до перепризначення президентом Путіна.

Виборами це назвати аж ніяк не можна.

Але якщо самих росіян влаштовує жити в страху, безправ'ї, беззаконні, то це їхній вибір. Для нас, українців, головне, щоб країна - агресор забрала свої війська з нашої території.

 

Я впевнена, що прийде час, і ми повернемо окуповану частину Донбасу і Криму. Але зараз нам потрібно щоденно фіксувати факти російської агресії і окупації частини України. І цим займається наш правозахисний рух «Сила права», уже упродовж майже 3 років ми отримуємо суттєві перемоги на юридичному фронті.

Так, знову було прийнято позитивне рішення Старобільського районного суду (вже вже друге за останній місяць), яке довело факт російської агресії на Донбасі.

Зокрема, у суді було визнано, що подружжя Р. вимушені були переселитися з окупованої частини Донбасу в результаті збройного втручання РФ.
Юристи «Сили права» переживають разом з постраждалими трагедію їхнього життя, по крихті збираючи подробиці страждань, поневірянь, каліцтва і покалічених доль.

 

Також разом з сім'ями загиблих та поранених воїнів через українські суди наші правозахисники фіксують факти, які доводять пряму причетність Росії до трагедії під Зеленопіллям, Іловайськом, Дебальцевим.

 

Не забуваємо про оборону Луганського та Донецького аеропортів. Юристи «Сили права» по всій Україні щоденно стикаються зі страхітливими доказами звірства над нашими людьми.

Як це не прикро, але доводиться боротися з бездушністю і деяких українських суддів. Але прийде час - з такими представниками феміди буде інша розмова...

 

Загалом, сьогодні нам дуже потрібна волонтерська допомога. Волонтери - це ті люди, які б могли стати комунікаторами між нашими юристами та постраждалими.

Адже, це наш спільний юридичний фронт, який для нас усіх повинен бути тільки переможним!

 

 

Ірина Верігіна,

член політради партії «Батьківщина»,

голова Луганської обласної парторганізації,

Facebook, 12 березня 2018р.