У Техасі четверо бабуїнів об'єднали зусилля, щоб втекти з вольєра дослідного інституту, в якому тварин використовували для дослідів.

Про незвичайну подію повідомляється на сайті інституту

У Південно-Західному національному центрі дослідження приматів, підрозділі Техаського інституту біомедичних досліджень містяться понад 2500 тварин, включаючи 1100 бабуїнів, які використовуються в дослідженнях ожиріння, серцевих захворювань і стійкості до інсуліну. Тварини, які втекли, знаходилися у приміщенні під відкритим небом з ще більш ніж сотнею бабуїнів, на той момент не задіяних у дослідженнях.


Територія була обмежена стінами із загнутими всередину верхніми краями, що повинно було перешкодити мавпам вистрибувати назовні. Четверо бабуїнів здогадалися встановити вертикально бочку для корму об'ємом більше 200 літрів і забратися на неї, щоб вибратися на поверхню. Троє з них перебралися через огорожу інституту, один повернувся назад. 

 Співробітникам інституту вдалося зловити втікачів і повернути їх у вольєр.

 Подія викликала невдоволення з боку громадськості - так, зокрема, користувачі соцмереж вимагають переведення тварин в заповідник.