Мешканці міста Гостомель просять терміново втрутитися.

Їх місто - на межі екологічної катастрофи. ТОВ «Агрохолдинг», який знаходиться на території міста, не бажаючи витрачатися на очисні споруди і фільтри, свої стічні води скидають прямо в річку Ірпінь. Цей «прекрасний» фонтан б'є прямо з озера, потрапляючи в тому числі і на поля.

 

 

Місцеві жителі, які живуть поруч з так званої рекреаційною зоною змушені «насолоджуватися» стійким смородом. Власник «Агрохолдингу» - дехто Севериновський Марк, а його компанія зареєстрован за адресою:  35. Seacoast Terr 6L.New York City. Brooklyn. United States Of America. ny 11235 (дані з ресурсу Опендатабот). Напевно сморід від стічних вод не долітає до пана Севериновського у далекі Штати.

 

 

Однак це лише одна «крапля». Тут же працює підприємство з утилізації шин. Причому, під утилізацією розуміється звичайне спалювання покришок. І це додає до стічних «ароматів» певну «задушливу ноту».

 

З огляду на близькість Гостомеля до столиці, забудова, в тому числі в заплаві річки Ірпінь, ведеться дуже активно. Заради зведення житлових комплексів вирубуються рекреаційні ліси, осушуються заливні луки, що в підсумку призводить до загоряння торфу, зміг від якого добирається і до Києва.

 

 

Місцева влада, природно, годує населення «сніданками», не роблячи ніяких дій. Можна, звичайно, від мешканців міста і відмахнутися. Однак проблема в тому, що якщо не допомогти жителям Гостомеля, в недалекій перспективі і Києву дихати буде нічим.

 

 

P.S. В районі «Агрохолдингу» з боку вулиці Вересневій місцеві жителі борються проти роботи ескалатора. На відео показано, як невідомі люди, які пригнали машину, загрожують місцевій жительці викинути її телефон, на який вона знімає їх незаконні дії.

Приїжджайте, шановні колеги, зустріньтеся з місцевими - вони вам розкажуть все більш детально !!!!!!!

 

Контактна особа: Тетяна Рибакова 

Ще одна контактна особа: +380 (97) 313 44 85 Дмитро