Компанія Facebook розробила і втілила нові інструменти і програми, які допоможуть користувачам соціальної мережі модерувати коментарі у себе на сторінці.

Про це йдеться в офіційному повідомленні соцмережі.

"Ми пропонуємо спосіб одночасно приховувати або видаляти кілька коментарів в меню параметрів публікації. Ми також тестуємо способи спрощеного пошуку та блокування образливих слів, що з'являються в коментарях", - йдеться у повідомленні.

Як зазначили в компанії, нова функція вже доступна для стаціонарних комп'ютерів та Android, і в найближчі місяці нею можна буде скористатися і на пристроях iOS.

Крім того, Facebook впроваджує новий спосіб повідомлення про образи у постах. Відтепер це можна зробити анонімно від імені іншого користувача через меню над публікацією, яка викликає обурення. Після такого повідомлення спеціальна група перевірить публікацію та визначать, чи порушує вона стандарти спільноти.

Також користувачі зможуть оскаржувати рішення у справах про порушення стандартів і зняття публікацій. Крім того, у Facebook пообіцяли вже у найближчі тижні запропонувати нові функції для кращого захистити громадських діячів від жорстокого поводження незалежно від віку. Наприклад, в соцмережі хочуть заборонити важкі напади на публічних осіб. Раніше, як нагадали у компанії, функції захисту були розширені стосовно молодих громадських діячів.