Американські соціальні мережі Facebook і Twitter не виявили доказів втручання влади Китаю у проміжні вибори до Конгресу США, які відбудуться 6 листопада ц.р., попри звинувачення президента країни Дональда Трампа.

Про це повідомляє Bloomberg із посиланням на речників обох компаній, які хотіли залишитися анонімними.

"Facebook і Twitter не виявили втручання Китаю в американські вибори в 2018 році, поставивши під сумнів заяви президента (США - ред.) Дональда Трампа щодо спроб втручання азіатської країни", - йдеться у повідомленні.

 

Водночас, у Facebook і Twitter повідомили, що напередодні виборів у США в їх соцмережах з'явилися компанії з розповсюдження дезінформації, ймовірно, з Росії та Ірану.

 

Зазначається, що Facebook і Twitter не єдині компанії, які не можуть знайти підтвердження словам Трампа, адже раніше схожі висновки оголосили FireEye Inc., Symantec Corp., та Crowdstrike Inc.

 

Як повідомлялося, 18 вересня президент США Дональд Трамп публічно звинуватив Китай у неприхованих спробах змінити результати виборів у Штатах шляхом впливу на електорат, зайнятий у сільськогосподарській та індустріальній галузях.