Керівництво соціальної мережі Facebook вирішило дозволити відновити роботу кільком сторінкам, пов'язаним із російським телеканалом Russia Today (RT).

Про це повідомляє CNN.

"Ми також починаємо просити власників сторінок, робота яких може вводити в оману, розкривати свою приналежність до компанії-засновника. Наприклад, ми звернулися до Maffick Media (власник сторінок, пов'язаних з RT - ред.), щоб попросити їх розкрити приналежність своїх сторінок до своїх материнських компаній. Необхідну інформацію тепер додано до розділу «Інформація» цих сторінок, щоб вказати на приналежність до RT і Ruptly, щоб люди могли дізнатися, хто стоїть за сторінками, з якими вони взаємодіють, у Facebook", - розповів представник соцмережі.

За інформацією CNN, Ruptly - мажоритарний акціонер Maffick Media.

Як зазначається, у Facebook немає правила, відповідно до якого в описі сторінки обов'язково має бути інформація про те, хто саме стоїть за її створенням та фінансуванням. Тому в даному випадку, рішення стосується саме пов'язаних із RT та Ruptly сторінок.

У понеділок керівництво Maffick Media повідомило, що, ймовірно, їм дозволять відновити роботу своїх сторінок у Facebook. Однак творці сторінок заявили, що стали жертвою подвійних стандартів, оскільки у Facebook лише від них вимагали розмістити в описі додаткову інформацію про засновників. Крім того, в Maffick Media запевняють, що редакційна політика компанії жодним чином не залежить від RT.

Йдеться про сторінки, на яких публікують відеоролики, орієнтовані переважно на молодих користувачів Facebook. Здебільшого у відеоматеріалах дії адміністрації США представляють у негативному світлі, зазначають американські ЗМІ.