Керівництво соціальної мережі Facebook напередодні виборів в Європарламент посилює правила із запобігання поширення фейкових новин.

Про це повідомила одна з топ-менеджерів компанії Тесса Лайонс, передає DW.

Зокрема, за її словами, Facebook створить новий віртуальний ситуаційний центр, куди підключатимуться співробітники соцмережі з різних офісів. Усього Facebook по всьому світу працює з цього питання з 43 організаціями, зазначила Лайонс.

Передвиборний ситуаційний центр стане готовою схемою для майбутнього розв'язання проблем з поширенням фейкових новин у Facebook. Крім того, соцмережа планує організувати цілодобове співробітництво розробників програм, спеціалістів з обробки даних та політичних експертів. Співробітники ситуаційного центру зможуть зв'язуватися з різними відомствами.

За словами Тесси Лайонс, ситуаційний центр здійснюватиме свою діяльність у кількох місцях, включаючи штаб-квартиру Facebook у Каліфорнії і головний європейський офіс у Дубліні. Нова структура продовжить роботу і після виборів в Євросоюзі.

Представниця Facebook також уточнила, що кількість людей, зайнятих у боротьбі з фейковими новинами, збільшиться з 20 тисяч до 30 тисяч.