Розповідаємо, чому українці у соцмережах раптом почали "продавати песиків" та до чого тут скандальний депутат Євгеній Брагар.

 

Народний депутат від президентської партії «Слуга Народу» Євгеній Брагар в ефірі телеканалу «112 Україна» запропонував пенсіонерці продати собаку «елітної породи», аби розрахуватися за комунальні послуги. Це сталося під час одного з політичних ток-шоу.

У студію зателефонувала жінка, яка поскаржилася на високу ціну газу і його транспортування при низькій пенсії. Депутат запитав, чи є у неї інше майно, чи ще хтось прописаний у неї вдома та чи має вона собаку. Адже рахунки можна сплачувати, якщо продати майно чи собаку.

"Якщо елітної породи [собака- ред.] у дворі, то вона може його продати... у будь-який момент і спокійно сплатити", - відзначив депутат.

 

 

 

Соціальні мережі бурхливо відреагували на слова народного депутата,- підбірка від Укрінформу.

 

 

 

Вже у суботу Євгеній Брагар вибачився за свої слова.

 

Але нагадаємо,  народний депутат Євгеній Брагар на цьому тижні вже потрапляв у інший скандал - із волонтерками з автобусу, які 27 січня вийшли з автобуса через відмову водія вимкнути російський серіал. Тоді Брагар заявив, що звернеться із заявою до Нацполіції щодо дій  волонтерок.

 

Заголовне фото: Баба і Кіт