Президент Володимир Зеленський, який ще під час виборчої кампанії найчастіше спілкувався з українцями у соцмережах за допомогою відеозаписів, почав втрачати своїх глядачів. Про це свідчать результати дослідження, оприлюднені Інститутом масової інформації, пише Тиждень. 

 

У дослідженні активність на сторінці Зеленського у Facebook розділили на три етапи: "жовтий" (перший тур передвиборчої кампанії), "зелений" (другий тур та перші місяці президентства) та "червоний" (початок пандемії). 

 

Середня кількість переглядів відео на сторінці глави держави - 433 тисячі. З жовтня 2019 року показники стали нижчими за цю кількість. Після початку пандемії COVID-19, коли Зеленський почав регулярно записувати відеозвернення, показники трохи піднялися (279 тисяч у березні), а згодом впали до рекордно низького рівня (119 тисяч переглядів у квітні). 

 

 

Тенденції в Instagram Зеленського схожі з Facebook. Найактивніше він викладав відео у "жовтій зоні", загалом - 43. Далі у квітні 2019-го - 15 відео, наступний «зелений» період - затишшя (11 відео за 5 місяців), і активний "червоний" період - по 9 відео у березні та квітні 2020-го.

 

А от з переглядами відео в Instagram є одна відмінність від Facebook: середня аудиторія відео у "червоній" зоні більша, ніж у "жовтій". У Facebook - навпаки.

 

Але так само у квітні 2020-го відео Зеленського в Instagram збирають значно менше переглядів ніж середній показник.

 

 

Нагадаємо, у лютому опитування показало, що 64% опитаних українців очікують від президента Володимира Зеленського припинення бойових дій на Донбасі. 

Інститут масової інформації

 

Фото: ОП