Instagram вирішив захистити підлітків від небажаних повідомлень з боку дорослих. Соцмережа заборонить повнолітнім користувачам писати дітям, які на них не підписані, повідомляє ВВС.

 

Також у соцмережі розробили механізм захисту дітей від повідомлень з боку дорослих, на яких вони підписані. Так, перед отриманням повідомлення соцмережа попереджатиме, що дитині не обов'язково відповідати на повідомлення, якщо для неї це створюватиме дискомфорт.

А ще соцмережа вводить «підказки безпеки». Їх демонструватимуть підліткам, коли вони писатимуть дорослим, які проявляють «потенційно підозрілу поведінку».

Instagram заявив, що розробляє "нову технологію штучного інтелекту та машинного навчання", щоб допомогти вирішити проблему перевірки віку, особливо у випадках, коли власники сторінок не є чесними.

 

Чи працює приватність

Не зовсім. Багато дітей вказують у соцмережі свій несправжній вік - здебільшого для того, щоб обійти обмеження на те, що вони можуть побачити. Крім того, вказати неправильний вік можуть і дорослі.

Офіційно мінімальний вік для користування Instagram - 13 років.

Платформа також заявила, що тепер пропонує молодим власникам сторінок можливість зробити їх приватними, коли вони їх створюють.

"Якщо підліток не вибирає" приватний "під час реєстрації, ми надсилаємо їм повідомлення згодом, висвітлюючи переваги приватного облікового запису та пропонуючи їм перевірити свої налаштування", - написано в блозі.