У Facebook заперечили висловлювання президента Джо Байдена про те, що платформи соціальних мереж "вбивають людей", дозволяючи розміщувати дезінформацію про COVID-вакцини.

 

Відповідний коментар надав віце-президент Facebook з питань доброчесності Гай Розен

 Розен написав, що популярність вакцини серед користувачів Facebook в США зросла.  Як зазначається, для людей в США, що користуються Facebook, нерішучість щодо вакцинації знизилася на 50%. 85% користувачів у США заявили, що були або хотіли б вакцинуватися.

Повідомляється, що з початку пандемії більше 2 млрд осіб переглянули авторитетну інформацію про COVID-19 і вакцини в Facebook. Сюди належать понад 3,3 млн американців, які використовують інструмент соцмережі для пошуку вакцин, щоб дізнатися, де отримати вакцину від COVID-19, і записатися на прийом.

З початку пандемії у Facebook видалили більше 18 млн прикладів дезінформації про COVID-19 та зменшили видимість більш 167 млн одиниць контенту про COVID-19, спростованих мережею партнерів з перевірки фактів.

 

Нагадаємо, Держдеп заявив, що Росія і Китай поширюють дезінформацію про вакцини через соцмережі, в тому числі розповсюджуючи повідомлення, "які підривають програми розробки вакцин західного походження".

Ці країни, зокрема, брешуть про те, що західні вакцини неефективні та некорисні, а також перебільшують їхні побічні ефекти.

.

Президент США Джо Байден заявив журналістам, що соціальні мережі, такі як Facebook, "вбивають людей", дозволяючи розміщувати неправдиву інформацію про COVID-вакцини.

 "Вони вбивають людей. Послухайте, єдина пандемія, яка є - серед невакцинованих. І вони вбивають людей", - попередив президент.