Facebook робить мало для протидії діяльності наркокартелів та торговців людьми на цій платформі. Про це пише  The Wall Street Journal у досліджені, що базується на внутрішніх документах компанії соціальних медіа. Хоча співробітники б'ють тривогу всередині, реакція є недостатнью.


Соціальна мережа активна у всьому світі, і зараз більшість її зростання припадає на країни за межами США та Європи. Але, пише газета, у цих країнах не завжди належним чином контролюється те, що відбувається на платформі. У деяких країнах мало або взагалі немає працівників, які розмовляють певними діалектами.

Продаж органів, порнографія та дисиденти

Всередині у Facebook надходять повідомлення про торговців людьми на Близькому Сході, також люди, які працюють на платформі,  попереджають співробітників про озброєні ефіопські групи, які розпалюють насильство проти етнічних меншин. Звіти про продаж органів, порнографію та уряди, які цькують дисидентів, також недостатньо почуті.

За словами колишнього керівника Facebook, відповідального за партнерство з постачальниками Інтернет-послуг в Африці та Азії, компанія розглядає це "просто як вартість ведення бізнесу".  Компанія зосереджена на більш процвітаючих ринках. У документах працівники технологічних компаній пишуть про свій сором і розчарування, пише газета, вказуючи на рішення, які означають, що користувачі можуть просто публікувати відео, наприклад, про вбивства та відео, що викликають насильство.

Представник Facebook повідомив The Wall Street Journal, що компанія "має комплексну стратегію в країнах, де існує ризик конфлікту та насильства", яка включає глобальні команди, які розмовляють більш ніж 50 мовами. Також є контакт з місцевими експертами та перевірка фактів.

 

Це четверта історія ділової газети цього тижня, заснована на внутрішніх документах. Звідки вони беруться, невідомо. Публікації почалися минулого понеділка з новини про те, що платформа підтримує подвійний стандарт для публічних діячів - від політиків до футболістів .

Інші статті стосувалися впливу Instagram на дівчат-підлітків та того, що Facebook знає про нього, та негативних наслідків змін у стрічці новин .