Блогер Зорян Шкіряк: Регіонали - негідники! Остаточно зрозуміло, що немає у пр реальної більшості в парламенті. Янукович і Ко не змогли зігнати всіх "тушканів" та своїх "ригів" з новорічнх загулів. Їхні депутати продовжують квасити по курортах.

 

Тим не менш, в порушення Конституції України, в залі ВР знову відбулася глобальна фальсифікація під час голосування по прасолову, арбузову, соркіну. Голосували "піаністи" чечетова. Жодне з цих голосувань не може бути визнане легітимним. Це відверта і злочинна профанація зі сторони представників окупаційного режиму.

 

Такі "голосування" вже реально загрожують національній безпеці України. "Клавішники" - це серйозна проблема державного масштабу. Значить потрібно вводити кримінальну відповідальність за голосування будь-якого народного депутата чужою карткою. Адже, таке ганебне і неприховане порушення Крнституції та Регламенту ВР може мати катастрофічні наслідки для країни.

 

Своїми злочинними діями під куполом ВР, регіонали плюють в обличчя кожному українцю. Кнопкодавство має бути визнане кримінальним злочином проти власного народу і прирівнюватись до державної зради. Покарання: позбавлення мандату і до 5 років тюрми. От тоді будуть думати... Інакше, це буде продовжуватись безкінечно.