У Києві проведуть ремонт НСК "Олімпійський" до фіналу Ліги чемпіонів УЄФА, який відбудеться в травні 2018 року. Про це повідомив заступник гендиректора з капітального будівництва ДП "Олімпійський навчально-спортивний центр "Конча-Заспа" Олександр Філімонов, пише 44.ua.

 

"На виконання рішення Кабміну про належну підготовку до фінального матчу Ліги Чемпіонів УЄФА Міністерством молоді та спорту був виданий наказ про заходи щодо підготовки стадіону НСК "Олімпійський" до проведення фінальних ігор. Був підготовлений відповідний проект, який пройшов державну експертизу", - повідомив Філімонов.

 

Відзначається, що на проведення робіт виділили 104 млн грн, ремонт планують закінчити у квітні 2018 року.

"Перелік обсягів робіт досить великий, тому потрібно підготувати стадіон з тим, щоб не вдарити в бруд обличчям. Будемо ремонтувати освітлення, інформаційні табло, гідроізоляцію покрівлі і конструкцій, також упорядкуємо територію стадіону і замінимо ip-камери відеоспостереження", - додав він.

 

 

Нагадаємо, 15 вересня 2016 року в конгресі УЄФА в Афінах було прийнято рішення, що фінальний матч футбольного турніру Ліги чемпіонів сезону 2017/2018 відбудеться на стадіоні НСК "Олімпійський" в Києві. Місто планує витратити на його проведення 25 мільйонів гривень. У жовтні НСК "Олімпійський" розпочав набір стюардів на фінал Ліги чемпіонів. У зв'язку з проведенням матчу КМДА має намір перенести святкові заходи до Дня міста.