Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА) може виключити Мілан з єврокубків через невідповідність правилам фінансового фейр-плей (ФФП), повідомляє Marca.

За інформацією медіа, УЄФА вивчає витрати італійського клубу в розмірі більш ніж 200 млн євро на підсилення складу минулого літа, які не відповідають його доходам.

Представники Мілана відвідали штаб-квартиру Союзу два тижні тому, щоб довести, що вони не порушували правила ФФП.

 

Проте, пише видання, президента УЄФА Александера Чеферіна не переконали аргументи "россонері". Тепер він чекає на результати роботи дисциплінарного комітету організації, який повинен з'ясувати джерело витрачених клубом коштів.

Marca зазначає, що фінансові зобов'язання представника італійського футболу засновані на майбутніх успіхах команди - зокрема, потраплянні до Ліги чемпіонів наступного сезону, але цього недостатньо для відповідності правилам, вважають у Союзі.

 

Додаткові питання викликає фігура китайського власника Мілана Лі Йонхона, який згідно з недавнім розслідування авторитетної New York Times володіє меншим багатством, ніж про це заявлено.

 

 

Раніше екс-власник футбольного клубу Сільвіо Берлусконі продав своє дітище китайського консорціуму Rossoneri Sport Investment Lux.