Відвідавши поранених бійців АТО у військовому шпиталі, захисник та віце-капітан «Динамо» Микола Морозюк поділився враженнями від зустрічі з воїнами:

- Насамперед, коли приходиш до госпіталю і дивишся на хлопців, серце обливається кров'ю. Хочеться подарувати їм позитивний настрій, підтримати у цю нелегку для них хвилину та побажати не опускати голову.

 

 

Також хочу висловити величезну подяку за те, що вони роблять для нас та нашої країни. Велике спасибі від нашої команди загалом та від мене особисто і тим хлопцям, які зараз перебувають на передовій, захищають кордони України. Кожного разу ми згадуємо наших героїв під час матчів, коли стадіон оплесками вітає присутніх бійців АТО, а також, коли на поле нас виводять діти українських воїнів у футболках з написом «Мій тато - герой».

 

 

 

Тож, звісно, пам'ятаємо та думаємо про тих, хто захищає нашу країну на Сході. Сподіваюся, навіть ті бійці, які раніше мало цікавилися футболом, після нашого відвідування госпіталю почнуть уболівати за «Динамо», прийдуть на стадіон підтримати нас, або й самі гратимуть після одужання. 

 

 

Copyright © FC Dynamo Kyiv