Себастьян Лоєб був змушений вийти з перегонів «Дакар» після травми спини, яку отримав його другий водій на катастрофічному п'ятому етапі. Етап виграв  Стефан Петрансель, який захищає свій чемпіонський титул.  

 


 

Петрансель зробив ще один важливий крок на шляху до перемоги у своєму 14-му «Дакарі», а мрія Лоєба про перемогу у цьогорічних перегонах так і залишилася мрією  після того, як його машина двічі застрягла у піску на шляху від Сан-Хуана-де-Маркона до Арекіпу в Перу. Його Peugeot довелося діставати спеціальною вантажівкою, що обійшлося йому у 3 години часу перегонів.

 

 

І все ж така травма, яку зазнав другий пілот Даніель Олен, коли вони спускалися з чергової дюни, змусила Лоєба передчасно припинити участь у  «Дакарі» за 10 днів до закінчення в Кордові, Аргентина.

 

 

У інтерв'ю France Television Себастьян Лоєб розповів: "Він (другий пілот) кричав, що як тільки я їду понад 30 км / год, він не бачить куди далі їхати...  все пішло погано, дюни були занадто м'якими, ми не бачили тієї ями, ми сильно вдарились, це було важко ... Все закінчено, Даніель погано себе почуває, але з ним все буде добре... "