З 1 по 6 травня 2018 року у столиці України відбудеться чемпіонат світу з кікбоксингу ISKA (Інтернаціональна спортивна кікбоксерська асоціація - прим.).

 

Право організувати світову першість Україна виборола торік, під час засідання Ради директорів міжнародної організації ISKA у грудні в Парижі (Франція).

Одним з головних аргументів на користь української заявки були останні успіхи вітчизняних кікбоксерів на міжнародній арені.

 

Зокрема торік, на чемпіонаті світу у Греції, Україна стала третьою у загальнокомандному заліку (за кількістю отриманих нагород - прим.), випередивши, навіть, США.

Станом на нині про свою участь у змаганнях заявили більше 50 країн світу. Організатори очікують, що їх кількість ще зростатиме, адже «подія ця дійсно масштабна».

 

Церемонія відкриття Чемпіонату світу, з яскравим гала-концертом запланована на 2 травня 2018 року в МВЦ, Броварський проспект, 15.

Бої за участю кікбоксерів проходитимуть з 3-ого по 6-те травня включно.

 

Вже готовий офіційний гімн чемпіонату світу, що цікаво - на слова президента Федерації кікбоксингу України, Олега Мандзюка.

«Крім чемпіонату світу серед дорослих, який пройде у період з 2 по 6 травня, нам доручено і ми також відвоювали це право провести у ці ж терміни у цьому ж місці Чемпіонат Європи серед дітей і юніорів. Тобто, 2-6 травня можна сказати, що відбудуться дві великі спортивні події», - повідомив він під час прес-конференції у Києві, передає INTV.

 

До слова, одним із перших чемпіонів світу по кікбоксингу, ще 27 років тому, був нинішній мер Києва, Віталій Кличко.