Василь Ломаченко та Хорхе Лінарес вийдуть в ринг "Медісон сквер гарден" ввечері 12 травня. В Україні вже буде ніч 13 травня. Це буде бій, у якому зійдуться чемпіон світу за версією WBO у другій напівлегкій вазі, яким є Василь Ломаченко, проти володаря паска за версією WBA в легкій вазі венесуельця Хорхе Лінареса. Останній ще є чемпіоном за версією The Ring. Бій відбуватиметься у легкій вазі за пояс WBA. Відтак українцю довелося піти на "підвищення" у ваговій категорії. Однак якщо він переможе у цьому бою, то встановить відповідний рекорд, коли за 12 боїв став чемпіоном у трьох вагових категоріях.

 

Хорхе Лінарес та Василь Ломаченко: порівняння

 

Про те, що Ломаченко боксуватиме саме з Хорхе Лінаресом, стало відомо 13 березня. Тоді ж українець і розпочав підготовку до поєдинку.

При цьому Василь Ломаченко вважає свого майбутнього суперника дуже хорошим спортсменом з відмінною швидкістю та прекрасним інтелектом.

Лінарес - дуже швидкий, він має хороші руки, удар, оборону та боксерський розум. Він є дуже хорошим спортсменом. Думаю, це буде моїм найскладнішим боєм у кар'єрі,
заявив Ломаченко. 

Лінарес був не настільки ввічливим, вдаючись до образ. Після суперечки у соцмережі, боксери пообіцяли все вирішити в рингу. А Ломаченко навіть запропонував парі