Хулена Лопетегі звільнили з посади головного тренера збірної Іспанії, через те, що він перед чемпіонатом світу підписав контракт із мадридським "Реалом". Про це повідомляє Marca.

 

images (1)


Про відставку оголосив президент Федерації футболу Іспанії Луїс Рубіалес. Причиною звільнення стало те, що Лопетегі 12 червня підписав контракт з мадридським "Реалом". Обурення іспанської федерації викликало те, що тренер уклав угоду до чемпіонату світу, достроково розірвавши контракт зі збірною Іспанії.

Новим головним тренером збірної Іспанії призначений екс-капітан мадридського Реалу Фернандо Єрро.

 

Без названия (3)

 

Нагадаємо, Лопетегі очолив національну команду Іспанії влітку 2016 року, змінивши на посту головного тренера Вісенте дель Боске. Під його керівництвом іспанці вийшли до фінальної частини ЧС-2018 з першого місця у відбірковій групі, не зазнавши жодної поразки у десяти матчах. У травні Хулен Лопетегі продовжив контракт з Королівською іспанською футбольною федерацією до 2020 року. За його дострокове розірвання "Реал" заплатить 2 млн євро.

Раніше Хулен Лопетегі тренував юнацьку та молодіжну збірну Іспанії, які приводив до перемог на чемпіонатах Європи для гравців віком 19 та 21 рік. З 2014 по 2016 рік він працював у португальському "Порту", а в сезоні-2008/09 очолював резервну команду "Реалу".